Movies
Ratings
51
ShortbusRated ★ 4.5
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
Step UpRated ★ 4.0- SinglesRated ★ 3.5
TransformersRated ★ 5.0
FrozenRated ★ 2.5
WALL-ERated ★ 0.5
Bridget Jones: The Edge of ReasonRated ★ 3.5
HitchRated ★ 3.5
The Art of SeductionRated ★ 4.5
King and the ClownRated ★ 4.0
HerRated ★ 3.0
Love & Other DrugsRated ★ 1.5
The AvengersRated ★ 4.5
When Romance Meets DestinyRated ★ 5.0
Someone SpecialRated ★ 5.0
Nameless GangsterRated ★ 4.5
My Neighbor TotoroRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 3.5