Series
Ratings
32- 72 Seconds Season 1Rated ★ 4.0
The Legend of the Blue SeaRated ★ 4.0
Digimon AdventureRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 2.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.5
Drinking SoloRated ★ 4.0
Reply 1997Rated ★ 5.0
Rustic PeriodRated ★ 4.0
My Wife's Having an Affair This WeekRated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 4.5
I Can Hear Your VoiceRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 5.0
Reply 1994Rated ★ 5.0
Descendants of the SunRated ★ 5.0
The ProducersRated ★ 4.5
My Love From Another StarRated ★ 4.0
Sharp1Rated ★ 4.5
She Was PrettyRated ★ 4.5
Another Miss OhRated ★ 5.0