Series
Ratings
58
Hanzawa Naoki Season 2Rated ★ 5.0- Haken no HinkakuRated ★ 4.5
Legal High 2Rated ★ 4.5
The Way of the HousehusbandRated ★ 3.5
Hanzawa Naoki Season 1Rated ★ 4.5
Pretty Proofreader Season 1Rated ★ 4.0
Legal HighRated ★ 4.5
Nigeru wa Haji da ga Yaku ni Tatsu Ganbare Jinrui! Shinshun Special!!Rated ★ 4.0
MIU404Rated ★ 4.5
Sleepeeer Hit!Rated ★ 4.5
UnnaturalRated ★ 4.5
Pokémon ConciergeRated ★ 4.5
MononokeRated ★ 5.0
Zoku Natsume Yujin-choRated ★ 4.0
Mushi-ShiRated ★ 4.5
KaibaRated ★ 5.0- Rosen MaidenRated ★ 4.0
Barrier MasterRated ★ 3.5
Haikyu!! Second SeasonRated ★ 5.0
Magical Circle Guru GuruRated ★ 4.0