Movies
Ratings
442
The Exit 8Rated ★ 2.0
Alice in EarnestlandRated ★ 2.0- NoiseRated ★ 1.0
- TarotRated ★ 1.0
StreamingRated ★ 0.5
MantisRated ★ 3.0
The Thursday Murder ClubRated ★ 4.5
Wall to WallRated ★ 3.0- Murder ReportRated ★ 4.0
MidnightRated ★ 3.0
Holy Night: Demon HuntersRated ★ 0.5- My Daughter is a ZombieRated ★ 3.0
- Omniscient ReaderRated ★ 4.0
28 Years LaterRated ★ 3.0
The Desperate ChaseRated ★ 2.5- You Will Die After Six HoursRated ★ 1.5
Beetlejuice BeetlejuiceRated ★ 2.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Fantastic Beasts: The Secrets of DumbledoreRated ★ 2.0
WickedRated ★ 3.5