Movies
Ratings
48
The GiverRated ★ 4.0
Zero Dark ThirtyRated ★ 5.0
GattacaRated ★ 5.0
The GuardianRated ★ 4.0
DogvilleRated ★ 3.5
Infernal AffairsRated ★ 4.0
Crimson TideRated ★ 4.5
RushRated ★ 4.0
DemolitionRated ★ 3.5
PredestinationRated ★ 4.0
Sin City: A Dame to Kill ForRated ★ 3.5
SouthpawRated ★ 4.0
My Wedding CampaignRated ★ 3.5
RiddickRated ★ 4.0
Underworld: EvolutionRated ★ 4.0
Coyote UglyRated ★ 4.0
The AviatorRated ★ 4.0
Erin BrockovichRated ★ 4.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 4.0
My Best Friend's WeddingRated ★ 4.0