Movies
Ratings
95
F1: The MovieRated ★ 5.0
The Florida ProjectRated ★ 3.5
Woochi : The Demon SlayerRated ★ 3.0
Like Father, Like SonRated ★ 3.5
Secretly, GreatlyRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.5
Love in the Big CityRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Start-UpRated ★ 2.0
Catch Me If You CanRated ★ 3.5
Inside Out 2Rated ★ 3.5
PsychoRated ★ 3.5
The World of UsRated ★ 3.5
The IslandRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
3 IdiotsRated ★ 3.5- Doraemon: Nobita and the New Steel Troops: ~Winged Angels~Rated ★ 3.5
Baby DriverRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.0
The HostRated ★ 3.0