Movies
Ratings
700
ParkerRated ★ 4.0
The Parent TrapRated ★ 4.0
The ShallowsRated ★ 3.0
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Suicide SquadRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 3.0
Golden SlumberRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Wrong TurnRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 4.0
Forrest GumpRated ★ 5.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 5.0
The PurgeRated ★ 3.5
CocoRated ★ 5.0
BattleshipRated ★ 2.5
Pirates of the Caribbean: Dead Men Tell No TalesRated ★ 4.0
Happy Death DayRated ★ 3.5
Bad GeniusRated ★ 4.0
GeostormRated ★ 3.0