Titles you rated
New Tales of the GisaengRated ★ 3.0
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Ojakgyo FamilyRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 5.0- Magic Kid MasuriRated ★ 3.5
W: Two Worlds ApartRated ★ 4.0
Hello, My Twenties!Rated ★ 3.5
My Love From Another StarRated ★ 5.0
Cheese in the TrapRated ★ 5.0- Men on a MissionRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 5.0