Titles you rated
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Couple or TroubleRated ★ 5.0
Bad GuysRated ★ 4.0
Boys Over FlowersRated ★ 3.0
Fight For My WayRated ★ 4.5
Dream High 2Rated ★ 1.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5
Dream HighRated ★ 2.5
Reply 1997Rated ★ 4.5
Prison Break Season 3Rated ★ 2.5
Prison Break Season 2Rated ★ 4.0
Prison Break Season 1Rated ★ 4.5
Reply 1994Rated ★ 4.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Incomplete LifeRated ★ 5.0
GoblinRated ★ 4.0
Doctor StrangerRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
SignalRated ★ 5.0
Reply 1988Rated ★ 5.0