Titles you rated
The LegendRated ★ 3.5- Delightful Girl Choon-HyangRated ★ 4.0
Bad GuysRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0- Men on a MissionRated ★ 4.0
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0- 원피스 14기 : 마린포드 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 13기 : 임펠다운Rated ★ 4.5
- 원피스 12기 : 샤본디제도, 여인섬Rated ★ 4.5
- 원피스 11기 : 스릴러바크Rated ★ 4.5
- 원피스 10기 : 에니에스로비 PART3Rated ★ 4.5
- 원피스 9기 : 에니에스로비 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 8기 : 에니에스로비 PART1Rated ★ 4.5
GoblinRated ★ 3.5
SignalRated ★ 5.0- 원피스 7기 : 워터세븐 PART2Rated ★ 4.5
- 원피스 6기 : 워터세븐 PART1Rated ★ 4.5
- 원피스 5기Rated ★ 4.5
- 원피스 4기Rated ★ 4.5
- 원피스 3기Rated ★ 4.5