Series
Ratings
30
Nodame Cantabile in EuropeRated ★ 4.0
Tokyo Ghoul √ARated ★ 5.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Game of Thrones Season 7Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 4Rated ★ 5.0
Game of Thrones Season 3Rated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
Game of ThronesRated ★ 5.0
WestworldRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SherlockRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
SpartacusRated ★ 4.0- War of MoneyRated ★ 3.5
Parasyte -the maxim-Rated ★ 3.5