Series
Ratings
15
Squid Game Season 2Rated ★ 2.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Baby ReindeerRated ★ 3.5
Incomplete LifeRated ★ 5.0
Abnormal SummitRated ★ 4.0
Attack on TitanRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 3.5
Our Beloved SummerRated ★ 3.0
ERASEDRated ★ 2.5
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
Descendants of the SunRated ★ 2.0
Sleepeeer Hit!Rated ★ 5.0
The Big Bang Theory Season 1Rated ★ 5.0
STEINS;GATERated ★ 5.0
Nodame CantabileRated ★ 5.0