Movies
Ratings
342
Cats & DogsRated ★ 3.0
The TruckRated ★ 3.0
Drunken Master IIRated ★ 3.5
Mr. XXX-KisserRated ★ 2.5
GamerRated ★ 3.0
A Barefoot DreamRated ★ 3.5
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
HandphoneRated ★ 3.0
Twilight GangstersRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 3.5
The Legend Is Born: Ip ManRated ★ 4.0
Marrying the Mafia IIRated ★ 3.0
TyphoonRated ★ 2.5- She s On DutyRated ★ 3.0
GodzillaRated ★ 3.0
South BoundRated ★ 3.0
Our School E.TRated ★ 3.0
SecretRated ★ 2.5
Righteous TiesRated ★ 3.0
Journey 2: The Mysterious IslandRated ★ 3.0