Movies
Ratings
222
AssassinationRated ★ 4.0
Song for MarionRated ★ 5.0
The OthersRated ★ 3.0
Stuart LittleRated ★ 3.0
J. EdgarRated ★ 5.0
American PsychoRated ★ 3.5
Django UnchainedRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
The Grand Budapest HotelRated ★ 4.0
Minority ReportRated ★ 4.0
The PianistRated ★ 5.0
Million Dollar BabyRated ★ 5.0
The HelpRated ★ 5.0
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
PredestinationRated ★ 4.5
The InternRated ★ 5.0
2012Rated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.0
The NeighborsRated ★ 2.0
Toy StoryRated ★ 3.0