Titles you rated
Revolutionary RoadRated ★ 5.0
VenomRated ★ 1.5
The Wolf of Wall StreetRated ★ 3.0
Hacksaw RidgeRated ★ 3.5
PaprikaRated ★ 3.5
DetachmentRated ★ 5.0
Little WomenRated ★ 3.5
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 1.0
Justice LeagueRated ★ 1.0
Wonder WomanRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 3.0
Molly's GameRated ★ 3.5
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 3.0
Birds of Prey: And the Fantabulous Emancipation of One Harley QuinnRated ★ 3.0
Marriage StoryRated ★ 4.0
Ford v FerrariRated ★ 4.5
Once Upon a Time in HollywoodRated ★ 3.5
ParasiteRated ★ 4.0
JokerRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0