Titles you rated
Years and YearsRated ★ 4.5
Community Season 3Rated ★ 5.0
Community Season 1Rated ★ 5.0
Community Season 2Rated ★ 5.0
Why Women KillRated ★ 4.0
DorohedoroRated ★ 4.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0
Rick and MortyRated ★ 5.0- KakeguruiRated ★ 4.0
Tokyo GhoulRated ★ 5.0
Blue Planet IIRated ★ 5.0
FringeRated ★ 5.0
How to Get Away with MurderRated ★ 4.5
Atlanta Season 1Rated ★ 5.0
WentworthRated ★ 4.5
American Horror StoryRated ★ 4.0
American Horror StoryRated ★ 4.5
ChernobylRated ★ 5.0
Sex EducationRated ★ 4.5