Titles you rated
A Good Rain KnowsRated ★ 3.0
The Hunger GamesRated ★ 5.0
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 5.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 5.0
Tidal WaveRated ★ 3.5
Avengers: Age of UltronRated ★ 5.0
High School Musical 2Rated ★ 3.5
ShrekRated ★ 3.5
Underworld: Rise of the LycansRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Journey to the Center of the EarthRated ★ 4.0
Café. Waiting. LoveRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 5.0
Vantage PointRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 4.0
The PiratesRated ★ 5.0
Rhythm of the rainRated ★ 4.5- Campus ConfidentialRated ★ 4.5
HalfwayRated ★ 1.5
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 4.5