Titles you rated
In Our PrimeRated ★ 3.0
The RoundupRated ★ 4.0
HelplessRated ★ 3.5
Keys to the HeartRated ★ 4.5
ShopliftersRated ★ 4.5
DefaultRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 4.0
A Dog's PurposeRated ★ 5.0
Turtles Are Surprisingly Fast SwimmersRated ★ 4.0
MicrohabitatRated ★ 4.0
MoneyRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 2.5
MidsommarRated ★ 2.5
A Dog's JourneyRated ★ 5.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
SearchingRated ★ 4.0
ExitRated ★ 4.0
VenomRated ★ 4.0
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 4.0