Titles you rated
Crime Scene ZeroRated ★ 4.5
Sonny BoyRated ★ 4.5- 데스노트Rated ★ 4.0
Bleach Thousand-year Blood WarRated ★ 4.0
Kikai Sentai ZenkaigerRated ★ 4.0- Space DandyRated ★ 4.0
Angels in AmericaRated ★ 4.5
VeepRated ★ 4.5
Slayers NextRated ★ 4.0
The StudioRated ★ 4.0
Tokyo Salad BowlRated ★ 3.5
Hot SpotRated ★ 4.5- Kamen Rider BuildRated ★ 4.5
ONE PIECE FAN LETTERRated ★ 4.5
AARO: All-domain Anomaly Resolution OfficeRated ★ 3.5
Our YouthRated ★ 4.0
Koisenu FutariRated ★ 3.5- Unmet: Aru Nogekai no NikkiRated ★ 4.0
Perfect ProposeRated ★ 3.0
The Haunting of Hill HouseRated ★ 4.5