Movies
Ratings
240
Top GunRated ★ 4.0
QueenpinsRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 3.5
1917Rated ★ 3.5
Jumanji: Welcome to the JungleRated ★ 3.5
Star TrekRated ★ 4.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
RoboCopRated ★ 4.0
Midnight RunnersRated ★ 4.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Hitman: Agent JunRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.5
LUCK KEYRated ★ 4.0
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.5
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Batman v Superman: Dawn of JusticeRated ★ 2.0
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0