Titles you rated
Hello, My Twenties!Rated ★ 4.5
Downton Abbey Season 1Rated ★ 5.0
Downton Abbey Season 2Rated ★ 5.0
Jealousy IncarnateRated ★ 4.5
Desperate HousewivesRated ★ 5.0
Nine: Nine Time TravelsRated ★ 5.0
City HunterRated ★ 2.0- Brilliant LegacyRated ★ 2.0
BigRated ★ 1.0
That Winter, The Wind BlowsRated ★ 4.0
Temptation of WifeRated ★ 2.0
My Husband Got a FamilyRated ★ 3.5
King of Baking, Kim Tak GooRated ★ 3.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 4.5
Sungkyunkwan ScandalRated ★ 1.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 1.0
Jewel in the PalaceRated ★ 4.0
Dream HighRated ★ 1.0
A Gentleman's DignityRated ★ 2.0