Titles you rated
Princess MononokeRated ★ 4.5
My Name Is KhanRated ★ 2.0
Saw 3DRated ★ 0.5
You Are the Apple of My EyeRated ★ 3.0
District 9Rated ★ 4.0
Innocent StepsRated ★ 4.0
New WorldRated ★ 3.5
World War ZRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
GravityRated ★ 4.0
The Truman ShowRated ★ 5.0
The AvengersRated ★ 3.5
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
InceptionRated ★ 4.0
Men in Black 3Rated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 4.5
Life Is BeautifulRated ★ 3.0
The Devil Wears PradaRated ★ 2.5
Bridget Jones's DiaryRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.5