Movies
Ratings
36
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 1.0
Dancing QueenRated ★ 1.0
MarathonRated ★ 4.0
Night at the MuseumRated ★ 3.0
Spider-ManRated ★ 1.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 3.0
Detective K: Secret of Virtuous WidowRated ★ 3.0
Sherlock HolmesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 4.0
Shaolin SoccerRated ★ 4.0
SawRated ★ 1.0
Black SwanRated ★ 1.0
FrozenRated ★ 4.0
Dead Poets SocietyRated ★ 1.0
The Day After TomorrowRated ★ 1.0
My Boss, My HeroRated ★ 1.0
SunnyRated ★ 1.0
The Blind SideRated ★ 1.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 3.0