Titles you rated
50 First DatesRated ★ 4.5
SerendipityRated ★ 5.0
ParasiteRated ★ 4.0
AmélieRated ★ 5.0
Inside OutRated ★ 3.5
Cloudy with a Chance of Meatballs 2Rated ★ 4.0
Seeking a Friend for the End of the WorldRated ★ 5.0
Charlie CountrymanRated ★ 3.0
Kingsman: The Golden CircleRated ★ 3.0
Despicable Me 2Rated ★ 3.5
Kung Fu Panda 3Rated ★ 4.0
Beauty and the BeastRated ★ 4.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 4.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 4.5
ZootopiaRated ★ 5.0
Finding DoryRated ★ 4.0
Loving VincentRated ★ 5.0
Puss in BootsRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 4.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0