Titles you rated
Billy ElliotRated ★ 4.5
Paranormal ActivityRated ★ 3.5
In TimeRated ★ 3.5
John Wick: Chapter 4Rated ★ 4.0
FluRated ★ 3.0
The TreacherousRated ★ 3.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 3.5
The KingRated ★ 3.5
ItRated ★ 3.0
R-PointRated ★ 4.0- SawRated ★ 4.0
Gonjiam: Haunted AsylumRated ★ 2.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
Kill BoksoonRated ★ 3.0
ExhumaRated ★ 4.0
The FlashRated ★ 4.5- Inside Men: The OriginalRated ★ 4.0
The Night OwlRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 5.0