Movies
Ratings
836
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
AnoraRated ★ 4.0
Lost in the StarsRated ★ 2.5
FollowingRated ★ 3.0
Set It UpRated ★ 2.5
Poor ThingsRated ★ 2.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Fall GuyRated ★ 2.5
ExhumaRated ★ 4.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.5
SmugglersRated ★ 2.5
ReboundRated ★ 2.5
12.12: THE DAYRated ★ 4.0
EscapeRated ★ 2.5
The Roundup: PunishmentRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 1.5
Love in the Big CityRated ★ 3.5- PilotRated ★ 2.5
Mission: ImpossibleRated ★ 3.0