Titles you rated
ShutterRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 5.0
The Texas Chainsaw MassacreRated ★ 5.0
Upside DownRated ★ 5.0
The ThingRated ★ 5.0
The Righteous ThiefRated ★ 2.5
Yobi, The Five-Tailed FoxRated ★ 4.0
InsidiousRated ★ 4.5
Killer ToonRated ★ 5.0
Silent HillRated ★ 4.5
SwiriRated ★ 4.5
Hansel & Gretel: Witch HuntersRated ★ 4.5
Ju-on: The GrudgeRated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
Time Traveller: The Girl Who Leapt Through TimeRated ★ 4.0
The Expendables 2Rated ★ 5.0- DoctorRated ★ 3.0
John CarterRated ★ 2.5
White House DownRated ★ 5.0
The Terror LiveRated ★ 5.0