Movies
Ratings
862
The Florida ProjectRated ★ 3.0
FlubberRated ★ 2.0
Ready Player OneRated ★ 4.0
Kubo and the Two StringsRated ★ 2.5
The House of Small CubesRated ★ 2.0
The NotebookRated ★ 3.0
The Killing of a Sacred DeerRated ★ 3.5- As the Gods WillRated ★ 2.0
Avengers: Age of UltronRated ★ 3.0
Guardians of the Galaxy Vol. 2Rated ★ 2.5
Black PantherRated ★ 4.0
The Boss BabyRated ★ 2.0
The BossRated ★ 1.0
FlippedRated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 3.5
GiftedRated ★ 3.5
The Purge: AnarchyRated ★ 1.5
The PurgeRated ★ 1.5
Golden SlumberRated ★ 0.5
PaddingtonRated ★ 2.0