Titles you rated
Crazy/BeautifulRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Celeste & Jesse ForeverRated ★ 5.0
Sense and SensibilityRated ★ 5.0
A Lot Like LoveRated ★ 5.0
Julie & JuliaRated ★ 5.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 5.0
It BoyRated ★ 4.0
He's Just Not That Into YouRated ★ 5.0
Eat Pray LoveRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 5.0
Very Ordinary CoupleRated ★ 4.0
Taken 2Rated ★ 5.0
Miracle in Cell No. 7Rated ★ 2.5
The Fault in Our StarsRated ★ 5.0
Captain America: The Winter SoldierRated ★ 5.0
One WeekRated ★ 4.5
The Beast And The BeautyRated ★ 3.5
The Russian NovelRated ★ 4.0
The SignalRated ★ 3.5