Movies
Ratings
71
The Jungle BookRated ★ 3.5
Now You See Me 2Rated ★ 2.5
The Secret Life of PetsRated ★ 2.0
Captain America: Civil WarRated ★ 5.0
The HandmaidenRated ★ 2.0
FamilyhoodRated ★ 3.0
Finding DoryRated ★ 2.5
Doctor StrangeRated ★ 5.0
La La LandRated ★ 3.0
MasterRated ★ 0.5
MaleficentRated ★ 4.0
InterstellarRated ★ 5.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.5
Begin AgainRated ★ 4.5
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 5.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 5.0
In TimeRated ★ 3.5
Eagle EyeRated ★ 3.5
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 2.0
The 100 Year-Old Man Who Climbed Out the Window and DisappearedRated ★ 3.0