Titles you rated
American PsychoRated ★ 4.0
Hell or High WaterRated ★ 4.5
VeteranRated ★ 4.5
BoyhoodRated ★ 5.0
The MartianRated ★ 3.5
There Will Be BloodRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
CarolRated ★ 4.5
WhiplashRated ★ 4.0
The Simpsons MovieRated ★ 3.0
Charlie and the Chocolate FactoryRated ★ 3.0
Inglourious BasterdsRated ★ 3.5
1408Rated ★ 4.0
MagnoliaRated ★ 3.5
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 3.5
JumperRated ★ 3.5
The Passion of the ChristRated ★ 4.0
The CoreRated ★ 4.0
JumanjiRated ★ 4.0
The Devil's GameRated ★ 4.0