Series
Ratings
99
Hong Gil-Dong, The HeroRated ★ 1.0
Coffee PrinceRated ★ 1.5
Behind the White TowerRated ★ 4.0
Strike LoveRated ★ 1.0
The LegendRated ★ 3.5
Immortal Admiral Yi Sun-sinRated ★ 4.0
IljimaeRated ★ 2.5
Ballad of Seo-dongRated ★ 1.5- John DoeRated ★ 3.0
CalifornicationRated ★ 2.0
Queen of HousewivesRated ★ 3.5
Legend of the PatriotsRated ★ 3.0
Cain and AbelRated ★ 3.0
JejoongwonRated ★ 2.0
Master of StudyRated ★ 1.5
Heartless CityRated ★ 4.0
Athena: Goddess of WarRated ★ 3.0
IRISRated ★ 3.5
Kyle XYRated ★ 3.0
The Slave HuntersRated ★ 4.5