Movies
Ratings
356
SuspiriaRated ★ 3.5
The HuntRated ★ 4.0
HereditaryRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 3.5
The MimicRated ★ 1.5
La La LandRated ★ 3.5
SunshineRated ★ 2.5
The VisitRated ★ 3.5
Don't BreatheRated ★ 3.5
12 Angry MenRated ★ 5.0
Dark WaterRated ★ 2.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 3.5
Woman's WailRated ★ 3.5
Event HorizonRated ★ 4.0
Drag Me to HellRated ★ 2.0
Tropical MaladyRated ★ 4.0
The Hangover Part IIRated ★ 3.0
Blood RainRated ★ 3.0
Kill Bill : Vol. 2Rated ★ 3.0
MaleficentRated ★ 1.5