Movies
Ratings
245
PoongsanRated ★ 3.5
Planet of the ApesRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
HookRated ★ 4.0- Rumble in the BronxRated ★ 4.0
PapillonRated ★ 4.0
Nausicaä of the Valley of the WindRated ★ 4.0
Rikidozan: A Hero ExtraordinaireRated ★ 4.0
Once Upon a TimeRated ★ 4.0
MarathonRated ★ 4.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 3.0
PunchRated ★ 4.0
House of Flying DaggersRated ★ 4.0
L: Change the WorldRated ★ 4.0
Blade IIRated ★ 3.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
DreamgirlsRated ★ 5.0
The Incredible HulkRated ★ 3.5
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Kill Bill: Vol. 1Rated ★ 4.0