Titles you rated
Dongju: The Portrait of a PoetRated ★ 4.0
The Godfather Trilogy: 1901-1980Rated ★ 4.5
The WailingRated ★ 4.5
Captain America: Civil WarRated ★ 4.0
The EqualizerRated ★ 3.0
The HimalayasRated ★ 2.5
John WickRated ★ 3.0
Jurassic WorldRated ★ 3.0
Northern Limit LineRated ★ 3.0
AssassinationRated ★ 3.5
The Quiet FamilyRated ★ 3.0
ShowgirlsRated ★ 2.5
Boogie NightsRated ★ 3.0
End of DaysRated ★ 2.0
SpectreRated ★ 3.0
The Tiger: An Old Hunter's TaleRated ★ 3.0
LegendRated ★ 3.0
SicarioRated ★ 4.0
WONDERSRated ★ 4.0
North by NorthwestRated ★ 3.5