Titles you rated
HeroesRated ★ 4.5
Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.Rated ★ 3.0
ArrowRated ★ 3.5
QuanticoRated ★ 3.0
Game of Thrones Season 5Rated ★ 4.0- BlindspotRated ★ 3.5
CastleRated ★ 3.5
Marvel's Daredevil Season 2Rated ★ 4.0
The CompanyRated ★ 3.0
Ghost in the Shell: Stand Alone Complex 2nd GIGRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 4.0
Neon Genesis EvangelionRated ★ 3.5
Band of BrothersRated ★ 5.0