Series
Ratings
26
You're BeautifulRated ★ 4.0
Couple or TroubleRated ★ 4.5
Stairway to HeavenRated ★ 3.5
My Husband Got a FamilyRated ★ 4.5
Good DoctorRated ★ 3.0
It's Okay, It's LoveRated ★ 5.0
Full HouseRated ★ 3.5
School 2013Rated ★ 4.0
Master's SunRated ★ 3.5
The HeirsRated ★ 3.5
PastaRated ★ 4.0
Princess HoursRated ★ 2.0
My Girlfriend is a GumihoRated ★ 2.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
Dream HighRated ★ 2.5
Lovers in ParisRated ★ 3.5
Master of StudyRated ★ 3.0
My Lovely Sam-SoonRated ★ 4.0
A Gentleman's DignityRated ★ 4.5
Reply 1997Rated ★ 4.0