Movies
Ratings
15
127 HoursRated ★ 5.0
Step Up 3DRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.0
The Amazing Spider-ManRated ★ 4.5
All About My WifeRated ★ 5.0
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
The Perks of Being a WallflowerRated ★ 3.5
FrozenRated ★ 5.0
Before MidnightRated ★ 3.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Les MisérablesRated ★ 5.0
The AttorneyRated ★ 5.0
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 2.0
Ben-HurRated ★ 3.0
Slumdog MillionaireRated ★ 5.0