Series
Ratings
59
JumongRated ★ 3.5
H.I.TRated ★ 3.0- Sherlock UncoveredRated ★ 4.0
The Great Queen SeondeokRated ★ 4.0
Time Between Dog And WolfRated ★ 2.0
New HeartRated ★ 4.0
Secret GardenRated ★ 3.5
Innocent DefendantRated ★ 3.5
Bad GuysRated ★ 3.0
My Love From Another StarRated ★ 3.5
The King Dae JoyoungRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 3.5
City HunterRated ★ 3.0
SignRated ★ 4.0
Lucky RomanceRated ★ 3.5
Jang Bo Ri Is HereRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 3.0
The King 2 HeartsRated ★ 3.0
Prosecutor PrincessRated ★ 2.0