Series
Ratings
11- Banana Actually Season 1Rated ★ 5.0
- Banana Actually Season 2Rated ★ 5.0
Princess HoursRated ★ 2.0
Abnormal SummitRated ★ 3.0
She Was PrettyRated ★ 5.0
IRISRated ★ 5.0
The Scholar Who Walks the NightRated ★ 1.0
Crime SceneRated ★ 3.0
Empress KiRated ★ 1.5- Solitary Gourmet SPRated ★ 3.0
The Moon Embracing the SunRated ★ 2.0