Movies
Ratings
317
HerRated ★ 4.5
Dallas Buyers ClubRated ★ 3.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 3.5
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.0
Our TownRated ★ 2.0
A SeparationRated ★ 4.0
Thirteen GhostsRated ★ 0.5
X-Men Origins: WolverineRated ★ 1.5
R2B: Return to BaseRated ★ 0.5
WimbledonRated ★ 2.0
PoetryRated ★ 4.5
AntichristRated ★ 4.0
Fantasia 2000Rated ★ 3.5
SkyfallRated ★ 4.0
Away We GoRated ★ 3.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 3.5
Pan's LabyrinthRated ★ 4.0
ClickRated ★ 2.5
A Dangerous MethodRated ★ 3.5
Night at the MuseumRated ★ 1.0