Titles you rated
HancockRated ★ 5.0
Dawn of the DeadRated ★ 5.0
Quantum of SolaceRated ★ 5.0
Paranormal ActivityRated ★ 2.0
Pacific RimRated ★ 3.5
Terminator SalvationRated ★ 5.0
Rush Hour 3Rated ★ 5.0
Transporter 3Rated ★ 5.0
Terminator 3: Rise of the MachinesRated ★ 5.0
Die Hard 2Rated ★ 5.0
R-PointRated ★ 5.0
The Simpsons MovieRated ★ 5.0
Yes ManRated ★ 5.0
Cast AwayRated ★ 3.5
Public Enemy ReturnsRated ★ 5.0
Casino RoyaleRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 5.0
The PianistRated ★ 5.0
The Italian JobRated ★ 5.0
District 9Rated ★ 3.0