Titles you rated
The Boss BabyRated ★ 2.5
Peter PanRated ★ 2.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
AlonersRated ★ 2.5
Weathering With YouRated ★ 3.5
Black Mirror: BandersnatchRated ★ 2.5
The King's ManRated ★ 1.0
EncantoRated ★ 2.5
A Star Is BornRated ★ 3.0
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 2.0
EternalsRated ★ 2.5- Little Forest: Four SeasonsRated ★ 0.5
Spider-Man: No Way HomeRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 3.0
Deadpool 2Rated ★ 2.5
How to Train Your Dragon: The Hidden WorldRated ★ 2.5
Hidden FiguresRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 2.5
Frozen IIRated ★ 3.0