Series
Ratings
97
Black MirrorRated ★ 5.0
Code Geass: Lelouch of the Rebellion R2Rated ★ 3.0
Code Geass: Lelouch of the RebellionRated ★ 2.5
Game of Thrones Season 7Rated ★ 4.0
SherlockRated ★ 1.0
The Tatami GalaxyRated ★ 5.0
Cowboy BebopRated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.0
11.22.63Rated ★ 3.0
Game of Thrones Season 6Rated ★ 5.0
Silicon ValleyRated ★ 4.5
Silicon ValleyRated ★ 5.0
The MentalistRated ★ 2.0
HeroesRated ★ 4.0
Prison Break Season 3Rated ★ 3.0
Beethoven VirusRated ★ 3.0
Capital ScandalRated ★ 2.5
Secret GardenRated ★ 3.5
The NewsroomRated ★ 5.0
DexterRated ★ 2.5