Series
Ratings
107
The Glory Part 2Rated ★ 2.5
The Glory Part 1Rated ★ 4.0
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
My Brilliant FriendRated ★ 4.5
My Brilliant FriendRated ★ 5.0
ChernobylRated ★ 4.5
The Return of the Condor HeroesRated ★ 3.5
Narcos: MexicoRated ★ 3.0
Narcos: MexicoRated ★ 3.5
MindhunterRated ★ 4.0
MindhunterRated ★ 4.0- Double Face: Gisou Keisatsu-henRated ★ 4.0
Love, Chunibyo & Other Delusions!Rated ★ 3.5
Pop Team EpicRated ★ 3.5
Scum's WishRated ★ 3.5
SeirenRated ★ 2.0
Non Non BiyoriRated ★ 4.0- Sound! EuphoniumRated ★ 3.5
- Sound! Euphonium Season 1Rated ★ 4.0
Amagi Brilliant ParkRated ★ 3.5