Movies
Ratings
479
3 Days to KillRated ★ 3.5
Bring It On AgainRated ★ 2.0
How to Use Guys with Secret TipsRated ★ 3.0
Twelve MonkeysRated ★ 4.0
The NegotiatorRated ★ 4.5
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 4.0
The IncrediblesRated ★ 4.0
Men in Black IIRated ★ 3.0
Wild CardRated ★ 4.5
I Am SamRated ★ 4.5
BlindRated ★ 4.0
Once Upon a Time in ChinaRated ★ 4.0
A PromiseRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.0
Die HardRated ★ 4.0
FlubberRated ★ 3.5
Underworld: EvolutionRated ★ 3.5
Blue StreakRated ★ 4.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 4.5
In TimeRated ★ 4.0