Titles you rated
Begin AgainRated ★ 4.0
Deliver Us from EvilRated ★ 0.5
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 3.0
How to Train Your Dragon 2Rated ★ 3.0
Thor: The Dark WorldRated ★ 3.0
Guardians of the GalaxyRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.5
Me, Myself & IreneRated ★ 4.0
8 MileRated ★ 3.0
HerRated ★ 4.0
The CatRated ★ 2.0
White: The Melody of the CurseRated ★ 2.0
Don't ClickRated ★ 2.5
Don't Cry, MommyRated ★ 2.0
The Taste of MoneyRated ★ 2.5
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 1Rated ★ 3.0
HowlingRated ★ 2.0
Perfect NumberRated ★ 3.5
X-Men: First ClassRated ★ 2.0
DerangedRated ★ 2.0