Titles you rated
Oh My GhostRated ★ 4.5
PastaRated ★ 4.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
StrangerRated ★ 4.5
Master's SunRated ★ 4.0
My MisterRated ★ 4.5
I'm Sorry, I Love YouRated ★ 5.0
Six Flying DragonsRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 5.0
Discovery of RomanceRated ★ 5.0
Heart Signal Season 3Rated ★ 2.0
KingdomRated ★ 5.0
Mr. SunshineRated ★ 4.5
Kingdom Season 1Rated ★ 5.0