Titles you rated
The World of LoveRated ★ 4.0
GondolaRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Your LetterRated ★ 2.5
MovingRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.5
FlowRated ★ 3.0
Comrades: Almost a Love StoryRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 4.0
Wallace & Gromit: Vengeance Most FowlRated ★ 4.0
Robot DreamsRated ★ 5.0
Concerning My DaughterRated ★ 3.5
Concrete UtopiaRated ★ 2.0
Society of the SnowRated ★ 3.0
EncantoRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 3.5
PatersonRated ★ 3.5
BurningRated ★ 2.5
Evil Does Not ExistRated ★ 4.0
Anatomy of a FallRated ★ 4.0