Movies
Ratings
216
WhiplashRated ★ 4.5
Slumdog MillionaireRated ★ 3.5
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Captain America: The First AvengerRated ★ 2.5
Very Ordinary CoupleRated ★ 2.5
The Last PrincessRated ★ 2.5
SicarioRated ★ 2.5
Sing StreetRated ★ 3.5
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 3.0
Sherlock: The Abominable BrideRated ★ 3.0
Your Name.Rated ★ 3.5
Confidential AssignmentRated ★ 2.5
Midnight RunnersRated ★ 3.0
Big Hero 6Rated ★ 3.0
The PriestsRated ★ 3.0
TunnelRated ★ 3.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
SilencedRated ★ 4.0
Ode to My FatherRated ★ 4.0
A Violent ProsecutorRated ★ 3.5